0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Предлог – одлуката за продолжување на кризната состојба во енергетика го помина и филтерот на собраниската ЗПК

Предлог - одлуката за продолжување на кризната состојба во енергетиката попладнево го помина и филтерот на собраниската Законодавно-правна комисија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close