0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливостиМагазин

Предбрачен договор: Ако ја изневери, цел живот ќе ѝ ги плаќа сметките

Идната невеста додава дека тоа е „паметно и моќно и вистински божји дар“ оти нејзиниот свршеник лично го напишал документот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close