СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Прв случај на Омикрон во Обединетите Арапски Емирати

Обединетите Арапски Емирати денеска соопштија дека во земјата е откриен првиот случај на сојот Омикрон, кај жена од Африка, јавија локалните медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close