0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Прв разговор на генералите Мили и Герасимов од почетокот на руската инвазија врз Украина

Воените лидери разговараа за неколку прашања поврзани со безбедноста и се согласија линиите за комуникација да останат отворени, кажа портпаролот на Мили.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close