КултураКултура.ПорталОпштество

Прв мултимедијален концерт на „Дајте музика“ на 25 мај

„Авалон продукција“ официјално го најави концертот на „Дајте музика“, што ќе се одржи на 25 мај во стадионот на Армијата со почеток во 20.00 часот. Организаторите информираат дека концертот ќе биде првиот „опен ер“ мултимедијален концерт од светски размери за деца и млади организиран во територијата на нашата држава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close