0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Први предизбори во унгарската опозиција во обид за обединет настап против Фидес на Орбан на изборите во 2022 година

Опозицијата може да се натпреварува со Фидес само доколку се обедини во еден блок, а ние тоа го научивме на потежок начин, изјави Антал Чарди, кандидат на зелената партија ЛМП.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close