0_Web_АктуелноСветСвет.Портал

Прајс: Поголеми плати за излез од пандемиската криза

Зголемувањето на платите ќе им помогне на компаниите да закрепнат од пандемијата со Кови- 19, изјави извршниот директор на американска компанија за обработка на трансаксии со картички и финансиски услуги „Гравити пејментс“ (Gravity Payments), Ден Прајс

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close