0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

По три години без трофеј Компани го напушти Андерлехт

Поранешниот белгиски фудбалски репрезентативец Винсент Компани одлучи да ја напушти клупата на Андерлехт на која седеше во последните три години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close