0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

По најавата на Путин, летовите од Русија распродадени, цените на билетите од Москва за Белград достигнаа рекорд

Билетите за летовите од Русија брзо се распродадоа откако претседателот Владимир Путин потпиша указ за делумна мобилизација на 300.000 резервисти. Цените на билетите за лет во еден правец од Москва до Белград, судејќи според веб-страниците на кои може да се резервираат и купат билети, достигнуваат рекордни цени, јави дописникот на МИА од Белград

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close