БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

По базите Пашалиман и Кучово, Албанија и кај Драч нуди изградба на НАТО база

Покрај воената база Пашалиман што Албанија и ја понуди на НАТО,  воен дел ќе има и пристаништето Порто Романо кај Драч, јави дописничката на МИА од Тирана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close