КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Почнува седмото издание на „Битрикс танцова лига“

Во Младинскиот културен центар денеска и утре ќе се одржи седмото издание на интернационалниот танцов камп „Битрикс танцова лига“, во организација на Битрикс културен центар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close