0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерЛокални избори 2021Македонија.СлајдерПолитика

Почна гласањето за локалните избори, се изјаснуваат болните, немоќните, лицата со Ковид-19, затворениците

Гласањето на Локалните избори 2021 започна денеска со изјаснувањето на болните, немоќните и лицата со Ковид-19 и во самоизолација чии пријави се прифатени од општинските изборни комисии, затворениците, лицата во притвор, во старските домови и внатрешно раселените лица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close