0_Спорт.ПорталРакометСпорт

Почна 50. Струшки ракометен турнир

Со интонација на македонската химна и претставување на учесниците вечерва на ракометното игралиште „Горан Попоски Бабец“ почна 50-тото јубилејно издание на Струшкиот ракометен турнир.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close