0_Web_АктуелноКултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Почна јубилејното 40. издание на Скопскиот џез фестивал

Во Националната опера и балет вечерва започна јубилејното 40-то издание на Скопје џез фестивалот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close