0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Почна пријавувањето за „Охрид Ултра-Треил 2023“

Од денеска до 10 мај 2023 година љубителите на планината и трчањето ќе може да се пријават и да го потврдат своето присуство на спортскиот настан на отворено „Охрид Ултра-Треил 2023“, што ќе се одржи на 27 мај во Охрид и низ Националниот парк Галичица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close