0_Магазин.ПорталСцена

Почина Џејмс Мајкл Тајлер – Гантер од „Пријатели“

Тајлер починал во својот дом во Лос Анџелес. Од 2018 година, тој боледуваше од рак на простатата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close