0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Почина словенечкиот глумец Ратко Полич

Тој се појави во речиси 60 долгометражни филмови, над 50 ТВ-драми и серии, како и во повеќе од 100 радио претстави.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close