Дописници СветЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Почина контроверзниот француски бизнисмен, политичар, глумец – Бернард Тапи

„Човекот со илјада животи“ Бернар Тапи, како што го нарекува париски „Фигаро“, почина  денеска, објави неговото семејство.

Back to top button
Close
Close