0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Почина комичарот Боб Сегет

Брзата помош го пронашла актерот во соба во хотелот „Риц-Карлтон“ во Орландо вчера попладне и констатирала смрт на лице место.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close