0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Почина Колин Пауел од компликации од коронавирусот

„Изгубивме извонреден сопруг, татко, дедо и голем Американец“, напишаа неговите најблиски, нагласувајќи дека Пауел беше целосно вакциниран против коронавирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close