0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Почина клавијатуристот на „Депеш мод“, Енди Флечер

„Депеш мод“ објавија дека нивниот клавијатурист Енди Флечер почина на 60 години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close