0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Почина германскиот глумец Харди Кругер

Меѓу другото, тој го глумеше и германскиот полковник Кранцер во југословенскиот филм „Битката на Неретва“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close