БизнисЕкономијаОпштество

Почина бизнисменот Адем Кочан

По долго и тешко боледување во Скопје денеска почина познат бизнисмен Адем Кочан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close