Дописници МКДОпштински вести

Починаа четворица пациенти во штипскиот ковид-центар

Четворица пациенти починаа за едно деноноќие во штипскиот ковид-центар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close