0_Магазин.ПорталСцена

Почеток на рок-турнејата на „Ролинг стоунс“

Турнејата со 13 концерти, која беше одложена поради пандемијата на коронавирус, завршува во ноември. Бендот е поделен за тоа - дали ова ќе биде нивната последна турнеја?

Back to top button
Close
Close