0_Web_АктуелноВидео изјаваОпштествоСкопје

Почесно членство во Одборот за прослава на Бадник на сите кумови и здравичари

Скопските Бадникари - чуварите на светлите градски традиции, од оваа гидина воведуват почесно членство во Одборот за прослава на Бадник на сите кумови и здравичари на манифестацијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close