0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Последно коло од групната фаза во Лигата на шампиони

Пред завршните 90 минути од натпреварите во групната фаза на фудбалската Лига на шампиони, 11 клубови обезбедија пласман во осминафиналето, а за преостанатите пет места во конкуренција се 11 екипи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close