0_Спорт.ПорталФудбал

Последно коло од групната фаза во Лигата на шампиони

Со одигрување на последното, шесто, коло во групите Е, Ф, Г и Х вечерва ќе бидат познати сите патници во нокаут фазата во Лигата на шампиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close