0_Web_Актуелно0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСервисни информацииСкопје

Посебен режим на сообраќај во Скопје

Поради одржување на спортско рекреативната трка „Прв до врв“ денеска ќе има посебен сообраќаен режим по улиците во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close