0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Поранешните технички министри, Кирил Петков и Асен Василев, го претставија својот политички проект „Продоложуваме со промената“, со кој влегуваат во бугарската политика

Поранешните министри за економија и финансии во бугарската техничка влада - Кирил Петков и Асен Василев, денеска го претставија својот политички проект „Продолжуваме со промената“, јави дописникот на МИА од Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close