0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Поранешниот дом на Хари и Меган ѝ припадна на принцезата Јуџини

Имено, братучетката на престолонаследникот, нејзиниот сопруг Џек Бруксбанк и нивниот син Огуст, живееја во „Фрогмор“ откако Меган Маркл и принцот Хари го напуштија Обединетото Кралство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close