0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Поранешната гувернерка на Порторико, Васкез уапсена поради корупција

Таа е обвинета дека била дел од шема за подмитување, се наведува во соопштението на Министерството за правда

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close