БалканСвет.Слајдер

Поранешен функционер на Црногорската агенција за национална безбедност пронајден мртов

Поранешниот шеф на Агенцијата за национална безбедност (АНБ) на Црна Гора Лука Булатовиќ денеска е пронајден мртов во Подгорица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close