0_Спорт.ПорталРакометСпорт

Пораз на РК Еурофарм Пелистер од Ним во Битола 21:26

Ракометарите на Еурофарм Пелистер вечерва во Битола се поразени од Ним, францускиот претставник во ЕХФ лигата со 21:26, полувреме (6:15).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close