0_Инфопакет.ПорталИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Поради реконструкција воведен времен режим на сообраќајот на улицата „Даме Груев“

ЈП „Улици и патишта“ - Скопје информира дека во тек се градежни работи за реконструкција на коловозот на улицата „Даме Груев“ во центарот на Скопје, поради што е воведен времен режим на сообраќајот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close