0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Поради нецелосна вакцинација Лоди изоставен од бразилската репрезентација

Бразилскиот селектор Тите објави дека нема да смета на услугите на Лоди за дуелите против Еквадор и Парагвај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close