Општински вестиСкопје

Поради дефект на водоводна мрежа без вода делови од улиците „Рилски конгрес“ и „Славејко Арсов“

Поради дефект на приклучна цевка ф-2“ на Партениј Зографски 25, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од улица „Рилски Конгрес„ и дел од улицата „Славејко Арсов“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close