НекатегоризираноСпортФудбал

Попладневната средба помеѓу Виљареал и Аталанта одлучува за пласман во последните 16 од ЛШ

Попладнево ќе биде познато дали во нокаут-фазата од Лигата на шампионите ќе продолжи Виљареал или Аталанта, откако синоќешниот средба помеѓу овие два тима беше одложена поради обилните врнежи од снег.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close