Дописници МКДОпштински вести

Поплавени голем број куќи во Кичево од силните врнежи од дожд

Интензивните врнежи од дожд им создадоа големи проблеми на повеќе жители на Кичево.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close