0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Помалите владини партнери очекуваат да чујат кои се приоритетите по приклучувањето на Алтернатива

Претставниците на помалите политички партии од владината коалиција очекуваат на вечерашната средба со премиерот Зоран Заев да чујат кои се владините приоритети по приклучувањето на Алтернатива во Владата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close