0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Пол Макартни ќе стане највозрасната ѕвезда на вечерта на Гластонбери

Настапот на сер Пол се очекува да привлече голема публика и може да им парира на оние на „Ролинг стоунс“ од 2013, и на Адел во 2016 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close