0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Полскиот премиер Моравјецки предупредува на заканата за иднината на ЕУ

„Искрено верувам дека заедно, во духот на почитта и разбирањето, без да ја наметнуваме волјата на другите, можеме да најдеме решение што ќе ја зајакне нашата Европска унија“, додаде тој во писмото до европските колеги.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close