ОпштествоХроникаХроника.Портал

Полицијата фати бегалец од затвор

Полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје денеска го лишиле од слобода А.Б.(34) од скопското село Арачиново.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close