Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Полицијата привела 28-годишен жител на село Долно Јаболчиште за издржување затворска казна

Полициски службеници од Полициско одделение Чашка вчера го привеле 28 годишниот Б.А. од сeло Долно Јаболчиште, Општина Чашка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close