ХроникаХроника.Портал

Полицијата приведе 30-годишен дилер во чиј дом во Скопје е пронајдена дрога

- При претрес во неговиот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени марихуана, амфетамин, таблети екстази, семки од растението канабис и две дигитални ваги, информираат од МВР.

Back to top button
Close
Close