СветСвет.Слајдер

Полицаец уби шест лица во Најроби, причината за масакрот сè уште непозната

Кениски полицаец денеска уби шест лица во главниот град Најроби, а потоа се самоуби, соопшти локалната полиција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close