0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Покетино: Мбапе би можел да остане во ПСЖ

Тренерот на ПСЖ, Маурисио Покетино изјави денеска оти верува дека напаѓачот Килијан Мбапе би можел да се предомисли и да остане во клубот од Париз

Back to top button
Close
Close