Дописници МКДОпштински вести

Пожар во населбата Колтук во Тетово

Пожар изби нешто по 19 часот во населбата Колтук во Тетово, во куќа на улицата „Вукашин Симовски“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close