0_Македонија.ПорталОпштество

Пожарот во Прешево видлив и во Куманово

Пожарот што попладнево избувна во околината на Прешево во соседна Србија е видлив и во Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close