0_Македонија.ПорталОпштество

Подрачна канцеларија на Народниот правобранител ќе биде отворена утре во Тетово

На денот на одржување на изборите за градоначалник на општините Маврово и Ростуше и на Центар Жупа, како и изборите за членови на Советот на општината Тетово утре во периодот од 7 до 19 часот отворена ќе биде подрачната канцеларија на народниот правобранител во Тетово, а граѓаните ќе можат за заштита на своите права да се обратат лично во канцеларија или на телефонскиот број 044 344-082.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close